Підготовка стисненого повітря

Однією з найважливіших складових ефективної роботи будь пневматичної системи є підготовка стисненого повітря. Це невід’ємний етап в обладнанні пневматичних установок.

Основні характеристики:

Процес підготовки стисненого повітря полягає у видаленні з повітря різних домішок. Вони можуть бути як твердими, так і рідкими або газоподібними. Це пил, окалина, конденсат, продукти зносу устаткування, компресорне масло. Також підготовка включає в себе згладжування коливань повітря, регулювання його тиску, подачу мастила для пневматустройств (за потреби).

Переваги:

Використання систем підготовки стиснутого повітря дозволяє уникнути ряду неприємностей: корозію агрегатних поверхонь, збільшення енергоспоживання, витік стисненого повітря, зниження технічних характеристик, видалення з внутрішньої поверхні пневмоінструменту масляного шару, вихід з ладу устаткування, скорочення терміну експлуатації.

Застосування систем для підготовки стислого повітря поліпшити якість роботи Вашого компресорного устаткування. А різноманітність представлених нашою компанією моделей продукції прискорять процес вибору необхідної саме Вам установки.

Зателефонуйте нам прямо зараз, і ми запропонуємо Вам найефективніше і одночасно економне рішення Вашої задачі!