/Гвинтові компресори повітряні
Гвинтові компресори повітряні2018-09-16T12:03:27+00:00

Гвинтові компресори повітряні

ECCOAIR

текст

Каталог

SHAMAL

текст

Каталог

Промислові гвинтові компресори

Одним з найефективніших способів отримання стисненого повітря у виробничих умовах є компресор гвинтовий. Основні його частини – це ведений і ведучий ротори, що мають гвинтові зуби, які обертаються назустріч один одному  (простір між корпусом і ними зменшується) і тим самим створюється надлишковий тиск.

Застосування:
Гвинтові компресорні установки призначені для довгої роботи в складних експлуатаційних умовах. Системи стиснутого повітря використовуються в різних галузях промисловості – меблевій, деревообробній, електронній, фармацевтичній, машинобудівній й інших.

Основні характеристики:
Компресори гвинтові відносяться до об’ємного типу, проте завдяки своїй специфіці виділені в окремий клас. Одна з основних переваг компресорів даного типу полягає в повній відсутності пульсацій нагнітання повітря, що дозволяє спростити обв’язку компресора. Гвинтові компресори випускаються в двох виконаннях: маслозаповнені і безмасляні.

Переваги:
Компресор повітряний гвинтовий – надійна, сучасна, легка в установці і обслуговуванні, тиха в роботі установка для виробництва стисненого повітря, що заощаджує енергію. Яскравим доказом її надійності є гарантія на гвинтову пару – 2 роки. Стиснене повітря, що виходить з гвинтового компресора, більшою мірою вже очищене. Значна частина вологи, яка міститься в повітрі гвинтового компресора, відводиться з допомогою циклонного сепаратора.

Чому варто співпрацювати з нами

ЯКІСНЕ
ОБЛАДНАННЯ

Ми завжди турбуємося про те, щоб пропонований нами продукт був якісним. Тому співпрацюємо лише з найкращими виробниками установок стиснутого повітря

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ
СЕРВІС

Кваліфіковані фахівці, своєчасність виконання замовлень, індивідуальний підхід до клієнта – це переваги нашого сервісу

ВИГІДНА
СПІВПРАЦЯ

Компанія ПП «Галкостсервіс» пропонує вигідні умови для співпраці. Ви неодмінно залишитеся задоволені нашою роботою і кінцевим результатом

Зворотній зв’язок