/Компресори поршневі
Компресори поршневі2018-12-06T10:18:41+00:00

Компресори поршневі

Balma

«BALMA» – італійська компанія, яка представляє найбільш повні і масштабні серії повітряних компресорів. В основному її продукція орієнтована на професійний і промисловий сектор і займають 40% європейського ринку збуту.

Каталог

ECCOAIR

Eccoair поршневі компрессори -основний напрямок компанії саме поршневі компресори. Тому всім відома їх висока якість.

Каталог
Eccoair поршневі компрессори

NU-AIR

«NU-AIR» – італійська компанія зі світовим ім’ям. Це міжнародна група, яка сьогодні є найбільшим виробником поршневих компресорів в світі. Компресори «NU-AIR» – зручні, безпечні і зносостійкі. Всі моделі відповідають світовим стандартам якості.

Каталог

Що являє собою компресор поршневий?

Поршневий компресор – це відносно недорога система стисненого повітря. Вона, як правило, використовується для невеликих виробництв, ліній упаковки, автосервісу, будівництва. Такий тип джерела стисненого повітря так само, як і гвинтові компресори, відноситься до категорії зберігаючою енергію устаткування, хоч і поступається їм.

Основні характеристики:

Стиснення повітря здійснюється за допомогою електричного або дизельного електроприводу. Тобто повітряні поршневі компресора стискають газ в замкнутому просторі шляхом зворотно-поступальних рухів. Оптимальна сфера їх застосування – це забезпечення стисненим повітрям різноманітних пневмоинструментов на середніх і малих підприємствах.

Переваги:

Поршневі компресори відрізняються відносно невисокою вартістю, стійкістю до зовнішніх впливів і надійністю. Вони мають досить високий рівень ремонтопридатності. Промислові поршневі компресори є економічними під час короткочасної роботи і здатні виконувати широкий спектр функцій у важких умовах.

Якщо у Вас обмежені кошти, а технологія Вашого виробництва постійно вимагає зупинок і пусків, радимо купити компресор поршневий. Такий вибір істотно заощадить Ваші гроші. Насправді не так складно поршневі компресори купити – достатньо лише звернутися до нас. Ви неодмінно будете задоволені результатом!

Чому варто співпрацювати з нами

ЯКІСНЕ
ОБЛАДНАННЯ

Ми завжди турбуємося про те, щоб пропонований нами продукт був якісним. Тому співпрацюємо лише з найкращими виробниками установок стиснутого повітря

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ
СЕРВІС

Кваліфіковані фахівці, своєчасність виконання замовлень, індивідуальний підхід до клієнта – це переваги нашого сервісу

ВИГІДНА
СПІВПРАЦЯ

Компанія ПП «Галкостсервіс» пропонує вигідні умови для співпраці. Ви неодмінно залишитеся задоволені нашою роботою і кінцевим результатом

Зворотній зв’язок