/Магістральні фільтри для стисненого повітря
Магістральні фільтри для стисненого повітря2018-09-16T12:13:18+00:00

Магістральні фільтри для стисненого повітря

Фільтри високого тиску PureTec HEF&F

У продажу є магістральний фільтр для очищення стисненого повітря виробництва PureTec HEF & B. Представлені наступні моделі:

  • від HEF 005 до HEF 420;
  • від B 360 до В 900.
Каталог

Фільтри низького тиску PureTec HEF&B

Високоякісний магістральний фільтр для повітряного компресора характеризується продуктивністю 1-150 м3 / хв. Очищує елементом у нього може служити активоване вугілля. Є фільтр попередній, коалесцирует. Агрегати працюють відповідно до ISO стандартом. Вони розраховані на роботу з частинками розміром 1-3 мікрона.

Каталог

Купити магістральні фільтри для стисненого повітря за вигідною ціною

Сучасний магістральний повітряний фільтр в аверсі незамінний у багатьох галузях промисловості. Представлені моделі прості в експлуатації, швидко монтуються, легко обслуговуються. Якщо не використовувати їх, то в результаті поганої якості стисненого повітря збільшаться простої виробництва, погіршиться якість виробів. В асортименті є магістральні фільтри для стисненого повітря високого і низького тиску.

Сучасні магістральні фільтру стиснене повітря виробництва Китай відрізняються високою якістю і надійністю, що доведено тривалим часом їх експлуатації у важких умовах. Вони поміщені в міцний алюмінієвий корпус. Вибрати відповідну модель можна за ступенем фільтрації. Є модифікації різного типу. Деякі агрегати призначені для загальної фільтрації, інші для ретельної, для складних випадків, для масловідділення.

Сучасний магістральний фільтр для очищення стисненого повітря – особливості моделей

Використовують фільтри представлених моделей в сучасних промислових складних процесах виробництва, там, де потрібна дуже висока якість стисненого повітря. У компанії можна замовити насосне обладнання, комплектуючі, ремонт агрегатів, компресори різних моделей. Щоб дізнатися вартість обраної модифікації, оформити покупку і доставку необхідно зв’язатися з менеджерами магазину за вказаними реквізитами.

Призначені магістральні повітряні фільтри для установки в системи, у яких робоча температура середовища не перевищує +65 градусів. Продуктивність агрегатів вимірювалася за таких умов: атмосферний тиск 1 бар, робоче 7 бар. Вони можуть підключатися до труб різного діаметру, наприклад, 1/2 “, 1 дюйм, 1 1/2”, від DN 100 до DN 200.

Чому варто співпрацювати з нами

ЯКІСНЕ
ОБЛАДНАННЯ

Ми завжди турбуємося про те, щоб пропонований нами продукт був якісним. Тому співпрацюємо лише з найкращими виробниками установок стиснутого повітря

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ
СЕРВІС

Кваліфіковані фахівці, своєчасність виконання замовлень, індивідуальний підхід до клієнта – це переваги нашого сервісу

ВИГІДНА
СПІВПРАЦЯ

Компанія ПП «Галкостсервіс» пропонує вигідні умови для співпраці. Ви неодмінно залишитеся задоволені нашою роботою і кінцевим результатом

Зворотній зв’язок