/Осушувачі для компресорів
Осушувачі для компресорів2018-12-06T09:19:44+00:00

Осушувачі для компресорів

Рефрижераторні

Рефрижераторні осушувачі стисненого повітря Dalgakiran DRYAIR DK з точкою роси +3 С на тиск до 16 Бар

  • Два вбудованих фільтра грубої і тонкої очистки стисненого повітря.
  • Температура стисненого повітря на вході в осушувач до 60С.
  • Низькі втрати тиску близько 100 мбар.
  • Індикатор точки роси.
Детальніше

Адсорбційні

Цей виж осушувачів необхідний виробникам упаковок, фарбувальним цехам. Агрегати широко використовуються на електростанціях, в стоматології і в самих різних лабораторіях, в конвеєрах і верстатах ЧПУ, в фармацевтиці, автомобільному виробництві, лазерних технологіях, гальмівних системах та інших сферах діяльності.

Пропонуємо ознайомитись з наступними агрегатами:

Каталог
Dalgakiran DA

Особливості продукції

У продажу є осушувач для компресорів гвинтових і поршневих. Вони характеризуються відмінною продуктивністю, високою якістю, зручністю експлуатації і надійністю. На складі завжди є в наявності осушувач повітря промисловий відрізняється малою витратою електроенергії.

Сучасні промислові осушувачі повітря відрізняються середньою продуктивністю 75-180 м3 / хв. Такі установки характеризуються оптимальним співвідношенням завантаження і споживання електрики. Агрегати даної сери мають невеликий розмір, прості в експлуатації, вони зарекомендували себе як надійні і ефективні.

Осушувачі стисненого повітря для компресора характеризуються невеликими розмірами, середньою продуктивністю. Це модульні моделі, в яких може бути встановлено необхідне покупцеві кількість теплообмінників. Вони можуть бути встановлені в невеликих приміщеннях.

Вони працюють на основі сучасної складної мікропроцесорної технології. У продажу є моделі, що відрізняються за продуктивністю, з різним споживанням. У них різні розміри, вага, тому їх можна вибрати повністю придатними за всіма параметрами для потреб кожного конкретного виробництва.

Купити осушувач для компресора за вигідною ціною

У продажу є осушувач повітря для компресора Dalgakiran. У ньому об’єднали два процеси, прямий теплообмін і акумулювання тепла. Завдяки цьому представлені моделі споживають мало електроенергії, відрізняються високою надійністю, хорошою працездатністю в найважчих умовах експлуатації.

Будь-який представлений в асортименті осушувач стисненого повітря промисловий має сертифікати і всю необхідну документацію. ГалКостСервіс – гарантує швидку доставкув будь-яку точку країни. На осушувач стисненого повітря ціна залежить від моделі і продуктивності, інших характеристик. Щоб вибрати найбільш підходящий агрегат, оформити покупку, необхідно зв’язатися з менеджерами компанії за вказаними реквізитами.

Чому варто співпрацювати з нами

ЯКІСНЕ
ОБЛАДНАННЯ

Ми завжди турбуємося про те, щоб пропонований нами продукт був якісним. Тому співпрацюємо лише з найкращими виробниками установок стиснутого повітря

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ
СЕРВІС

Кваліфіковані фахівці, своєчасність виконання замовлень, індивідуальний підхід до клієнта – це переваги нашого сервісу

ВИГІДНА
СПІВПРАЦЯ

Компанія ПП «Галкостсервіс» пропонує вигідні умови для співпраці. Ви неодмінно залишитеся задоволені нашою роботою і кінцевим результатом

Зворотній зв’язок