//Осушувачі адсорбційні
Осушувачі адсорбційні2018-11-21T15:19:02+00:00

Осушувачі повітря адсорбційні

Адсорбційні осушувачі стисненого повітря при невеликих робочих тисках (від 4 до 10 бар) забезпечують значну продуктивність (до 180 м3 / хв).

Дані по модельному ряду наведені в таблиці нижче, загальні ж показники для всіх виконань такі:

  • точка роси – -40 ° С;
  • температура навколишнього середовища – до + 50 ° С;
  • температури на вході в осушувач стисненого повітря, хв. / макс – + 2 / + 50 ° С;
  • електроживлення – 1 фаза 220 В / 50 Гц.

Конструктивно модульні промислові осушувачі стисненого повітря складаються з 2-8 відсіків з адсорбентом (оксидом алюмінію). Пристрій оснащений електронним логічним контролером для управління, індикаторами робочих параметрів і нештатних ситуацій. У комплект входять 3 магістральних фільтра високого ступеня очищення (на вхід і вихід).

Основні технічні показники адсорбційних осушувачів повітря:

  • діапазон тисків – 4-16 бар;
  • температури на вході в агрегат, хв. / макс. – + 4 / + 50 ° С;
  • точка роси – -40 ° С (доп. опція до -70 ° С);
  • втрати повітря на регенерацію адсорбенту – 15%;
  • електроживлення однофазное – 220 В / 50 Гц.

Великий вибір адсорбційних осушувачів повітря для компресора

Сучасний адсорбційний осушувач повітря серії DryXTreme відрізняється високою якістю і надійністю. У магазині великий вибір моделей різного призначення. На осушувач повітря адсорбційний ціна встановлена ​​залежно від модифікації, особливості конструкції, характеристик, призначення.

Особливості моделей

В асортименті є осушувач стисненого повітря для компресора DryXTreme такої серії як:

Якщо потрібен на виробництві агрегат гарячої регенерації, то краще вибрати одну з модифікацій NST. Вони були розроблені для безперервної роботи в особливо важких умовах. У них відмінна продуктивність, вони створюють точку роси при -70 градусів.

Сучасний осушувач повітря адсорбційного типу ND став невід’ємною частиною систем підготовки повітря. Моделі даної серії холодної регенерації. Вони виробляють повітря найвищої якості, характеризуються економічністю і довговічністю, рідко ламаються, легко обслуговуються.

Необхідність адсорбційний осушувач повітря купити серії NA виникає, коли потрібно забезпечувати безперервне виробництво. Це агрегати холодної регенерації. Вони подають чистий стиснене повітря. Точка роси у них -40, -70.

Часто застосовують адсорбційний осушувач стисненого повітря для компресора в пакувальному, лакофарбовому виробництві. Без них не обійтися в автомобільній промисловості. Необхідні вони для конвеєрів, верстатів ЧПУ. Вони не замінні в багатьох областях промисловості. Їх використовують в гальмівних системах, в лазерних технологіях.

Всі модифікації завжди є на складі. Їх швидка доставка в будь-який регіон країни гарантується. Клієнти можуть замовити ремонт агрегатів за вигідною вартості. Роботи виконуються швидко і з гарантією, запчастини використовуються оригінальні. У продажу є насосне обладнання, різного роду комплектуючі в великому асортименті.

Щоб дізнатися яка встановлена ​​на адсорбційний осушувач ціна, проконсультуватися по виниклих питань, оформити покупку, необхідно зв’язатися з менеджерами компанії за вказаними реквізитами. Будь-яка представлена ​​в магазині техніка сертифікована, тільки хорошої якості, кращих виробників.

Чому варто співпрацювати з нами

ЯКІСНЕ
ОБЛАДНАННЯ

Ми завжди турбуємося про те, щоб пропонований нами продукт був якісним. Тому співпрацюємо лише з найкращими виробниками установок стиснутого повітря

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ
СЕРВІС

Кваліфіковані фахівці, своєчасність виконання замовлень, індивідуальний підхід до клієнта – це переваги нашого сервісу

ВИГІДНА
СПІВПРАЦЯ

Компанія ПП «Галкостсервіс» пропонує вигідні умови для співпраці. Ви неодмінно залишитеся задоволені нашою роботою і кінцевим результатом

Зворотній зв’язок