Про нас2019-05-30T14:29:45+00:00
/О нас

Про нас

ПП «Галкостсервіс» – це молода розвивається компанія, що спеціалізується на продажу, ремонті та сервісному обслуговуванні компресорного обладнання та систем підготовки стиснутого повітря. Основні принципи нашої роботи – це відповідальність перед кожним клієнтом, високий професіоналізм, надійність отриманого результату. Ці принципи втілюються в життя висококваліфікованої командою фахівців.

На українському ринку наша компанія вже 1 рік. За цей відносно малий час ПП «Галкостсервіс» встигло показати себе на гідному рівні. Показниками успішності є вдячні постійні клієнти – ми співпрацюємо з ПАТ «Миколаївцемент», ПАТ «Нововолинський ливарний завод», ТОВ «Петросхолдінг», ТОВ «Терокнопласт» та іншими промисловими підприємствами.

Переваги компанії ЧП “ГАЛКОСТСЕРВИС”

  • Висока якість всіх представлених з широкого каталогу найменувань продуктів;
  • Доступна вартість. У порівнянні з іншими компаніями схожого профілю, «Галкостсервіс» зберігає політику оптимальності цін;
  • Наявність продукції на складі, що істотно скоротить Ваш час пошуків потрібного товару. У будь-який зручний для Вас час ми будемо раді співпраці!

Місія компанії ПП «Галкостсервіс» – допомогти Вам, нашому клієнтові, з вибором систем підготовки стиснутого повітря і компресорного устаткування, а також з їх ремонтом і сервісним обслуговуванням. Ми орієнтовані на результат, для нас бажання клієнта – закон!

Основні цінності фахівців приватного підприємства «Галкостсервіс» – це оперативність виконання поставленого завдання, достовірність наданої інформації, об’єктивність в оцінці робіт, інтерактивність роботи з Вами.

Робота з нами – це швидко, якісно і недорого!