/Ремонт компресорів у Львові
Ремонт компресорів у Львові2018-09-16T12:17:04+00:00

Ремонт компресорів у Львові

ремонт воздушных компрессоров

Компанія «Галкостсервіс» виконує ремонт повітряних компресорів незалежно від моделі, країни виробника. Проводиться дрібне обслуговування, заміна різних деталей і корпусу. Ремонт поршневих компресорів і супутнього устаткування виконується виключно фірмовими комплектуючими, протягом періоду вказаного в договорі. На всі види послуг надається гарантія.

Послуги від нашої компанії – це якісний ремонт компресорів, постійна наявність необхідних витратних матеріалів і запасних частин, цілодобова технічна, розгалуженість мережі сервісного обслуговування. Важлива відмінність наших послуг від послуг інших компаній – висока якість виконуваних робіт і оптимальна вартість.

Завдяки якісному технічному обслуговуванню устаткування прослужить набагато довше. У більшості випадків поломки трапляються через неправильну експлуатацію.

Часто поломка компресора – наслідок неякісної очищення повітря, що стискається. Наші майстри застосовують своєчасну заміну і очищення фільтруючих елементів, а це, в свою чергу, відкладає ремонт обладнання на довгий час.

Професіонали компанії ПП «Галкостсервіс» раді надати до Вашої уваги перелік наших послуг з ремонту та сервісного обслуговування компресорів:

 • ремонт повітряних поршневих компресорів;
 • ремонт гвинтових компресорів;
 • пошук необхідних деталей;
 • консультація наших фахівців для Вас щодо підбору оптимальної моделі компресора;
 • оперативні виїзди фахівців до клієнтів;
 • технічна консультація по ремонту та сервісного обслуговування компресора;
 • продаж необхідних частин і власне обслуговування компресора.

Вас цікавить ремонт гвинтових компресорів? Або у Вас компресор поршневий ремонт якого неможливо здійснити через відсутність запчастин? Розкажіть нам який у Вас компресор – модель і виробник – ми виконаємо ремонт якісно і швидко! Оперативно доставимо запчастини для компресорів при першій необхідності.

Чому необхідна наладка компресорного устаткування

Причин, за якими всі станції потребують своєчасному обслуговуванні кілька:

 • попадання води, масла, твердих частинок;
 • зношування тертьових частинок;
 • старіння металу відчуває надмірне навантаження.

Згідно з рекомендаціями виробників обслуговування поршневих компресорів, необхідно робити, принаймні, кожні півроку. Так, можна уникнути дорогої поломки і необхідності в передчасної заміни всієї установки. Дрібний ремонт і обслуговування компресорів, заміна масла і фільтрів допоможе збільшити термін експлуатації. Фактично послуга економить кошти.

Додаткова перевага: сервісне обслуговування компресорів забезпечить працездатність і збільшить період роботи обладнання. Забезпечить тривале відсутність поломок і роботу установки на повну потужність.

ремонт компрессоров

Що входить в налагодження та реставрацію компресорного устаткування

Компанія виконує заміну і реставрацію важливих робочих вузлів. В ремонт компресорного устаткування входять:

 • регулювання, установка блоків контролю тиску;
 • налагодження зворотних і запобіжних клапанів і інших систем;
 • установка нової шатунно-поршневої групи;
 • перевірка вузлів аварійного захисту.

Не завжди потрібен капітальний ремонт повітряних поршневих компресорів. Іноді, можна обійтися звичайними профілактичними заходами: змінити масло і фільтри, запобіжники. Перед тим, як виконати ремонт компресора здійснюється повна діагностика станції. Замовнику вказують на несправність і її причини.

Ремонт компресорів: чому саме Галкостсервіс

Ремонт гвинтових компресорів і станцій, що використовують поршневу систему нагнітання повітря – це наш профіль. Майстри, які працюють у фірмі, мають десятирічний досвід робіт. Щоб виконати ремонт компресорів, запчастини купують у офіційних дистриб’юторів або виробників, що і забезпечує якість робіт.

Виправлення несправностей починається з повної діагностики станції. Потім складається докладний кошторис. Підбираються необхідні комплектуючі, які є на складі або замовляються. Терміни обумовлюються з замовником. В докладної кошторису вказується точна вартість послуги. Немає такої поломки, яку не змогли б усунути наші фахівці!

Зворотній зв’язок