Компресори поршневі повітряні

компресори повітряні balma“BALMA” lider-porsh-logo“Лидер” компресори поршневі nu-air“NU-AIR”
“BALMA” “Лидер” “NU-AIR”

Поршневий компресор – це відносно недорога система стисненого повітря. Вона, як правило, використовується для невеликих виробництв, ліній упаковки, автосервісу, будівництва. Такий тип джерела стисненого повітря так само, як і гвинтові компресори, відноситься до категорії зберігаючою енергію устаткування, хоч і поступається їм.

Основні характеристики:

Стиснення повітря здійснюється за допомогою електричного або дизельного електроприводу. Тобто повітряні поршневі компресора стискають газ в замкнутому просторі шляхом зворотно-поступальних рухів. Оптимальна сфера їх застосування – це забезпечення стисненим повітрям різноманітних пневмоинструментов на середніх і малих підприємствах.

Переваги:

Поршневі компресори відрізняються відносно невисокою вартістю, стійкістю до зовнішніх впливів і надійністю. Вони мають досить високий рівень ремонтопридатності. Промислові поршневі компресори є економічними під час короткочасної роботи і здатні виконувати широкий спектр функцій у важких умовах.

Якщо у Вас обмежені кошти, а технологія Вашого виробництва постійно вимагає зупинок і пусків, радимо купити компресор поршневий. Такий вибір істотно заощадить Ваші гроші. Насправді не так складно поршневі компресори купити – достатньо лише звернутися до нас. Ви неодмінно будете задоволені результатом!

Поспішайте придбати компресор поршневий – ціна буде приємною для Вашого бюджету!

 

Більше інформації