• Вигідна співпраця

    Компанія ПП “Галкостсервіс” пропонує вигідні умови для співпраці. Ви неодмінно залишитеся задоволені нашою роботою і кінцевим результатом!

  • Європейський сервіс

    Сервіс в нашій компанії не поступається сервісу лідируючих компаній Європи. Кваліфіковані фахівці, своєчасність виконання замовлень, індивідуальний підхід до клієнта – основні переваги нашого сервісу.

  • Якісне обладнання

    Ми завжди турбуємося про те, щоб пропонований нами продукт був якісним. Тому співпрацюємо лише з найкращими виробниками установок стиснутого повітря.

baner-ukМи раді вітати Вас на сайті компанії ПП «Галкостсервіс». Наша компанія професійно займається продажем, ремонтом і сервісним обслуговуванням компресорного обладнання та систем стисненого повітря. Уся представлена ​​в нашому асортименті продукція відповідає стандартам якості, що підтверджено ліцензіями відповідних організацій.

Компанія ПП «Галкостсервіс» ставить перед собою стратегічне завдання – створити широке коло постійних клієнтів. Це змушує нас максимально відповідально ставитися до своєї роботи, а до клієнтів – максимально уважно. Ми прагнемо сповна задовольнити всі потреби і запити клієнта.

На нашому сайті ви зможете придбати: поршневі компресори, гвинтові компресори, ресівери, асинхронні трифазні електродвигуни, водокільцеві вакуумні насоси а також замовити якісну та недорогу підготовку стисненого повітря.

 

Більше інформації