Гвинтові компресори повітряні

z_resiverom_i_osushytel z_reminnym_pryvodom shamal
“ECCOAIR” “Лідер” “SHAMAL”

Одним з найефективніших способів отримання стисненого повітря у виробничих умовах є компресор гвинтовий. Основні його частини – це ведений і ведучий ротори, що мають гвинтові зуби, які обертаються назустріч один одному  (простір між корпусом і ними зменшується) і тим самим створюється надлишковий тиск.

Застосування:
Гвинтові компресорні установки призначені для довгої роботи в складних експлуатаційних умовах. Системи стиснутого повітря використовуються в різних галузях промисловості – меблевій, деревообробній, електронній, фармацевтичній, машинобудівній й інших.

Основні характеристики:
Компресори гвинтові відносяться до об’ємного типу, проте завдяки своїй специфіці виділені в окремий клас. Одна з основних переваг компресорів даного типу полягає в повній відсутності пульсацій нагнітання повітря, що дозволяє спростити обв’язку компресора. Гвинтові компресори випускаються в двох виконаннях: маслозаповнені і безмасляні.

Переваги:
Компресор повітряний гвинтовий - надійна, сучасна, легка в установці і обслуговуванні, тиха в роботі установка для виробництва стисненого повітря, що заощаджує енергію. Яскравим доказом її надійності є гарантія на гвинтову пару – 2 роки. Стиснене повітря, що виходить з гвинтового компресора, більшою мірою вже очищене. Значна частина вологи, яка міститься в повітрі гвинтового компресора, відводиться з допомогою циклонного сепаратора.

Компанія ПП « Галкостсервіс» представляє широкий асортимент продукції, серед якої і гвинтовий компресор Ви зможете купити в будь-якій моделі, що сподобалася Вам.

Замовте вже сьогодні гвинтовий компресор – ціна і якість Вас приємно порадують!

 

Більше інформації