Нососне обладнання

nasosne-obl2 2stupenevi_nasosy1  vakuumni_nasosy
1-ступеневі водокільцеві вакуумні насоси (аналоги насосів ВВН і SIGMA) 2-ступеневі водокільцеві вакуумні насоси (аналоги насосів ВВН і SIGMA) Вакуумні насоси моноблочного типу (аналоги насосів ВВН і SIGMA)

Водокільцеві вакуумні насоси – це пристрої, які призначені для відкачування газів і парів із закритого об’єму з метою отримання вакууму. Сьогодні таке обладнання займає почесне місце у вирішенні певних виробничих завдань.

Насосне обладнання використовується для лабораторій фізики, установки напилення вакууму, в сільському господарстві, а також у медицині. Мабуть, це найнеобхідніше обладнання, що використовується в багатьох видах промисловості і в приватній практиці.

Основні характеристики:

Водокільцеві вакуумні насоси використовуються як надійне обладнання для транспортування рідин і газів шляхом створення всмоктуючого розрядження. У таких насосах є тільки одна деталь, яка рухається, – це робоче колесо. Між ним, корпусом самої машини і торцевими кришками є зазор. У насосах такого типу відсутній знос тертьових деталей, оскільки такі відсутні в ній.

Переваги:

Виготовлення всіх деталей водокільцевого вакуумного насоса не вимагає високої точності, тому всі деталі взаємозамінні. Насос не потребує мастилі, тому що всі зазори між корпусом і робочим колесом ущільнюються спеціальною рідиною (змащувати нудно лише підшипники ротора). У пристроях процес стиснення ізотермічен. Машини такого типу відрізняються простотою обслуговування і відносно невисокою вартістю.

Водокільцевий вакуумний насос забезпечує рівномірні подачу газу, який стискається, і відсмоктування. Такий насос може одночасно подавати газ в ємність з великим тиском і здійснювати відсмоктування газу. Водокільцеві насоси застосовуються в різноманітних виробництвах: хлору, вуглекислого газу, при стисненні ацетилену.

Звертайтеся до нас вже сьогодні – удоскональте своє виробництво!